Fylkestinget 2019-2023

Representanter i Troms og Finnmark fylkesting. - Klikk for stort bilde Harriet M. Olsen/Troms og Finnmark fylkeskommune Fylkestinget i Troms og Finnmark er det øverste politiske organet i fylkeskommunen og består av 57 representanter fra hele regionen.

Fylkestingets møteplan

Møteplan med saker og vedtak

Skriftlige spørsmål

Enkeltrepresentanter i fylkestinget kan utenom fylkestingssamlingene stille skriftlige spørsmål til fylkesrådet og fylkesordfører.

Se spørsmål og svar her

Bilder

På vår Flickr-konto kan du laste ned høyoppløselige bilder.

Bilder av representantene finner du her

Bilder av fylkestinget finner du her

Gruppeledere

Christine B. Killie - Klikk for stort bilde Høyre
Christine Bertheussen Killie
christine.b.killie@tffk.no 

 

John Karlsen - Klikk for stort bildeFremskrittspartiet
John Karlsen
john.karlsen@tffk.no

 

Irene Lange Nordahl - Klikk for stort bildeSenterpartiet
Irene Lange Nordahl
irene.lange.nordahl@tffk.no

 

Nils Einar Samuelsen - Klikk for stort bildeKristelig Folkeparti
Nils Einar Samuelsen
nils.samuelsen@tffk.no

 

Kriss Rokkan Iversen - Klikk for stort bildeMiljøpartiet De Grønne
Kriss Rokkan Iversen
kriss.rokkan.iversen@tffk.no

Toril Bakken Kåven - Klikk for stort bildeNordkalottfolket
Toril Bakken Kåven
toril.bakken.kaaven@tffk.no

 

Tommy Berg - Klikk for stort bilde SV – Sosialistisk Venstreparti
Tommy Berg
tommy.berg@tffk.no

 

Trine Noodt - Klikk for stort bildeVenstre
Trine Noodt
trine.noodt@tffk.no

 

Jens Ingvald Olsen - Klikk for stort bildeRødt
Jens Ingvald Olsen
jens-ingvald.olsen@tffk.no

 

Geir Ove Bakken - Klikk for stort bilde Arbeiderpartiet
Geir Ove Bakken
geir.ove.bakken@tffk.no

 

Faste representanter

Høyre

Christine B. Killie - Klikk for stort bildeChristine Bertheussen Killie
christine.b.killie@tffk.no

 

Benjamin N. Furuly - Klikk for stort bildeBenjamin Nordberg Furuly
benjamin.furuly@tffk.no

 

Line Fusdahl - Klikk for stort bildeLine Fusdahl
line.fusdahl@tffk.no

 

Kristen A. Ellingsen - Klikk for stort bildeKristen Albert Ellingsen
kristen.ellingsen@tffk.no

Jo Inge Hesjevik - Klikk for stort bildeJo Inge Hesjevik
jo.inge.hesjevik@tffk.no

 

Tove Alstadsæther - Klikk for stort bildeTove Alstadsæter
tove.alstadseter@tffk.no

 

Geir-Inge Siversen - Klikk for stort bildeGeir-Inge Sivertsen
geiringe.sivertsen@tffk.no

 

Cecilie Mathisen - Klikk for stort bildeCecilie Mathisen
cecilie.mathisen@tffk.no

Nordkalottfolket

Toril Bakken Kåven - Klikk for stort bildeToril Bakken Kåven
toril.bakken.kaaven@tffk.no

Fremskrittspartiet

John Karlsen - Klikk for stort bildeJohn Karlsen
john.karlsen@tffk.no

 

Britt Hege Alvarstein - Klikk for stort bildeBritt Hege Alvarstein
britt.alvarstein@tffk.no

 

Kristian August Eilertsen - Klikk for stort bildeKristian August Eilertsen
kristian.eilertsen@tffk.no

Bilde mangler - Klikk for stort bildeRonny Berg
ronny.berg@tffk.no

 

Tom Erik Forså - Klikk for stort bildeTom Erik Forså
tom.erik.forsaa@tffk.no

 

Rut A. Olsen - Klikk for stort bildeRut A. Olsen
rut.antona.olsen@tffk.no

SV – Sosialistisk Venstreparti

Tommy Berg - Klikk for stort bildeTommy Berg
tommy.berg@tffk.no

 

Alf Normann Hansen - Klikk for stort bildeAlf Normann Hansen
alf.normann.hansen@tffk.no

 

Edvin Eriksen - Klikk for stort bildeEdvin Eriksen
edvin.m.eriksen@tffk.no

Elin Mathisen - Klikk for stort bildeElin Matisen
elin.mathisen@tffk.no

 

Katrine Boel Gregussen - Klikk for stort bildeKatrine Boel Gregussen
katrine.gregussen@tffk.no

 

Klikk for stort bilde Siv Elin Hansen 
siv-elin.hansen@tffk.no

Venstre

Trine Noodt - Klikk for stort bildeTrine Noodt
trine.noodt@tffk.no

Senterpartiet

Irene Lange Nordahl - Klikk for stort bildeIrene Lange Nordahl
irene.lange.nordahl@tffk.no

 

Gunnleif Alfredsen - Klikk for stort bildeGunnleif Alfredsen
gunnleif.alfredsen@tffk.no

 

Rikke Håkstad - Klikk for stort bildeRikke Håkstad
rikke.haakstad@tffk.no

 

Marlene Bråthen - Klikk for stort bildeMarlene Bråthen
marlene.braathen@tffk.no

 

Vegard Bangsund - Klikk for stort bildeVegard Bangsund
vegard.bangsund@tffk.no

 

Linn-Charlotte Nordahl - Klikk for stort bildeLinn-Charlotte Nordahl
linn.nordahl@tffk.no

 

Kurt Michalsen - Klikk for stort bildeKurt Michalsen
kurt.michalsen@tffk.no

Ivar B. Prestbakmo - Klikk for stort bildeIvar B. Prestbakmo
ivar.b.prestbakmo@tffk.no

 

Fred Johnsen - Klikk for stort bildeFred Johnsen
fred.johnsen@tffk.no

 

Kurt Wikan - Klikk for stort bildeKurt Wikan
kurt.wikan@tffk.no

 

Jan Martin Rishaug - Klikk for stort bildeJan Martin Rishaug
jan.martin.rishaug@tffk.no

 Bilde mangler - Klikk for stort bildeHugo Salamonsen
hugo.salamonsen@tffk.no

 

Klemet Klemetsen - Klikk for stort bildeKlemet Klemetsen
klemet.klemetsen@tffk.no

 

Grethe Liv Olaussen - Klikk for stort bildeGrethe Liv Olaussen
grethe.liv.olaussen@tffk.no

Rødt

Jens Ingvald Olsen - Klikk for stort bildeJens Ingvald Olsen
jens-ingvald.olsen@tffk.no

Frode Bygdnes - Klikk for stort bildeFrode Bygdnes
frode.bygdnes@tffk.no

Kristelig Folkeparti

Nils Einar Samuelsen - Klikk for stort bildeNils Einar Samuelsen
nils.samuelsen@tffk.no

Klikk for stort bilde Ellen Birgitta Johansen

Arbeiderpartiet

Tarjei Jensen Bech - Klikk for stort bilde Tarjei Jensen Bech
tarjei.jensen.bech@tffk.no

 

Bilde mangler - Klikk for stort bildeTor Inge Hoaas
tor.inge.hoaas@tffk.no

 

Bjørn Johansen - Klikk for stort bildeBjørn Johansen
bjorn.johansen@tffk.no

 

Mari Siljebråten - Klikk for stort bildeMari Siljebråten
mari.siljebraaten@tffk.no

 

Geir Ove Bakken - Klikk for stort bildeGeir Ove Bakken
geir.ove.bakken@tffk.no

 

Maren Irene Bakkevoll - Klikk for stort bildeMaren Irene Bakkevoll
maren.bakkevoll@tffk.no

 

Odne Stunes - Klikk for stort bildeOdne Stunes
odne.stunes@tffk.no

Klikk for stort bildeStine Akselsen
stine.akselsen@tffk.no

 

Marta Hofsøy - Klikk for stort bildeMarta Hofsøy
marta.hofsoy@tffk.no

 

Silje Vollan Nilsen - Klikk for stort bildeSilje Vollan Nilsen
silje.vollan.nilsen@tffk.no

 

Synnøve Søndergaard  - Klikk for stort bildeSynnøve Søndergaard
synnove.sondergaard@tffk.no

 

Kristin Rajala - Klikk for stort bildeKristin Rajala
kristin.rajala@tffk.no

 

Kristin Røymo - Klikk for stort bildeKristin Røymo
kristin.roymo@tffk.no

 

Klikk for stort bilde Kjetil Johnsen

Miljøpartiet De Grønne

Kriss Rokkan Iversen - Klikk for stort bildeKriss Rokkan Iversen
kriss.rokkan.iversen@tffk.no

 

Erik Seglem Bø - Klikk for stort bildeErik Seglem Bø
erik.seglem.bo@tffk.no

Frode Elias Lindal - Klikk for stort bildeFrode Elias Lindal
frode.elias.lindal@tffk.no

Alle foto: Lars Åke Andersen/Troms og Finnmark fylkeskommune.

Vararepresentanter

Til toppen