Fagopplæringskoordinator/ arbeidslivsveileder

Hver skole har en fagopplæringskoordinator/arbeidslivsveileder som hjelper søkere med å skaffe seg læreplass. De er skolens kontaktpunkt ut til bedriftene og jobber for å skape et godt samarbeid mellom skole og lærebedriftene. 

Utdanning øst
Utdanning øst (tidligere Finnmark fylkeskommune) Fagopplæringskoordinator Telefon E-post
Alta, Loppa og Kautokeino Pål Johansen ved Alta vgs. 78 96 45 30 paal.johansen@tffk.no
Hammerfest, Kvalsund og Hasvik Stig Jostein Pedersen ved Hammerfest vgs. 78 96 54 58  stig.pedersen@tffk.no
Porsanger, Lebesby, Gamvik og Karasjok Roy Agnar Nilsen ved Lakselv vgs. 977 02 113 roy.agnar.nilsen@tffk.no
Nordkapp og Måsøy Siri Marie Arnesen ved Nordkapp vgs. 78 96 49 08 siri.arnesen@tffk.no
Vadsø Marianne Fjellheim ved Vadsø vgs. 78 96 36 60 marianne.fjellheim@tffk.no
Vardø Runar Kofoed ved Vardø vgs. 78 96 38 44 runar.kofoed@tffk.no
Tana, Nesseby, Berlevåg og Båtsfjord Siv Anita Pedersen ved Tana vgs. 78 96 39 27 siv.anita.pedersen@tffk.no
Sør-Varanger Stig Nytun ved Kirkenes vgs. 78 96 33 23   stig.nytun@tffk.no
Utdanning vest
Utdanning Vest (tidligere Troms fylkeskommune). Ta kontakt med den enkelte videregående skole for mer informasjon. Arbeidslivsveileder E-post
Bardufoss Jan Åge Samuelsen Jan.Age.Samuelsen@tffk.no
Breivang Nina Merete Pedersen Nina.Merete.Pedersen@tffk.no
Ishavsbyen Linda Norrie og Bjørn Einar Bergfald Linda.Norrie@tffk.no bjorn.einar.bergfald@tffk.no
Kvaløya Oddbjørn Johnsen oddbjorn.johnsen@tffk.no
Nordkjosbotn Jan De Smedt Jan.De.Smedt@tffk.no
Nord-Troms Elisabeth Giæver Nilsen og Olaug Anne Rønsen Elisabeth.Giaever.Nilsen@tffk.no olaug.anne.ronsen@tffk.no
Senja Frank Berntsen Frank.Otto.Berntsen@tffk.no
Sjøvegan Gunnar Sæbø Gunnar.Saebo@tffk.no
Stangnes RÅ Mai-Bente Meyer Mai-Bente.Meyer@tffk.no
Til toppen